maspex
sk   SK
cz   cz

Maspex Slovakia Trade s.r.o.

Zaoberáme sa predajom 100% džúsov, nektárov, ovocných nápojov, limonád a energetických nápojov. Medzi hlavné značky, ktoré predávame, patrí Relax, Tiger, Original River, Caprio, Márka, pre deti Kubík a Figo. Okrem predaja nápojov distribuujeme ovocné pomazánky Relax 100% z ovocia, instantné produkty pod značkami Coffeeta, La festa a mnoho iných.

Spoločnosť Maspex Slovakia Trade s.r.o. je súčasťou koncernu Maspex Wadowice Group.

Naštívte naše webové stránky

Relax

http://www.dzusyrelax.sk/

 

Relax drink

http://www.relaxdrink.sk/

 

 Relax 100% z ovocia
 
https://relaxzovocia.sk/

 

DrWitt

https://sk.drwitt.cz/

 

Tiger

https://www.tigerenergydrink.sk/

 

Kubík

http://mackokubik.sk/

Márka
www.marka.sk

Štandardy kvality Maspex Wadowice Group a Maspex Slovakia Trade s.r.o.

Neustále modernizujeme svoje podniky, máme najnovšie výrobné linky, viacstupňový systém kontroly výrobného procesu a neustále investujeme do nákupu a implementácie špičkových technológií, vďaka ktorým môžeme poskytovať spotrebiteľom produkty zodpovedajúce nejvyšším svetovým štandardom v oblasti kvality.

Produkcia vyrobená v závodoch Maspex Wadowice Group zodpovedá HACCP a štandardom ISO, čo zaručuje stálu a vysokú kvalitu výrobkov.

Systém kvality v podnikoch skupiny Maspex Wadowice spĺňa požadavky nasledujúcich noriem v oblasti kvality:

·         PN-EN ISO 9001:2001, ktorá umožňuje zaistenie najvyššej kvality produktov a taktiež skvalitňovanie všetkých procesov súvisiach s firemnou výrobou.

·         PN-EN ISO 22000:2006, ktorá sa týka manažmentu bezpečnosti potravín HACCP, vďaka ktorému je kvalita produktov kontrolovaná v každej fázi výrobného procesu a umožňuje tak odstrániť riziká v oblasti kvality a bezpečnosti našich produktov.

 

Vo výrobnom podniku máme tiež certifikovaný systém International Food Standard. Jedná sa o medzinárodný štandard pre robenie auditov u dodávateľov a výrobcov potravinových výrobkov pod vlastnou značkou,kterého cieľom je zjednotenie kontroly bezpečnosti potravín.

V našej spoločnosti Maspex Slovakia Trade s.r.o. máme zavedený systém HACCP (systém analýzy rizika a stanovenie kritických kontrolných bodov), ktoré slúžia na zaistenie zdravotnej nezávadnosti potravín počas všetkých činností, ktoré súvisia s výrobou,spracovaním, skladovaním, manipuláciou, prepravou a predajom konečnému spotrebiteľovi.

Copyright © Maspex Slovakia Trade s.r.o.